Bautech Posadki Przemysłowe i Dekoracyjne
Youtube Youtube Pinterest Facebook
Polish (Poland)English (United Kingdom)Russian (CIS)
Strona główna » Biuro sprzedaży mieszkań

Posadzka w Biurze sprzedaży mieszkań

Biuro sprzedaży mieszkań, podłoga betonowa

 

 Nazwa obiektu: Deweloperskie biuro sprzedaży mieszkań

 

Technologia: Wylewka Ultima Baufloor®

Powierzchnia: 90 m2

 

Gdzie można wykonać: agencja nieruchomości, hotelowe lobby, placówka banku, biuro maklerskie

Choć rynek nieruchomości jest podobno trudny, to deweloperskie biura sprzedaży mieszkań nie narzekają na brak klientów. Co za tym idzie często sprzedają dziurę w ziemi. Skoro klient nie może obejrzeć kupowanego mieszkania, to wnioskuje o jego jakości na podstawie wystroju biura sprzedaży... 

Biura sprzedaży mieszkań nowych dbają dziś naprawdę o design, i choć bywają zlokalizowane w kontenerach przy placu budowy, to wnętrza miewają urządzane jakby miały trwać 50 lat. Mokotów to, obok Śródmieścia, najbardziej prestiżowa dzielnica Warszawy, jeden z deweloperów wykończył podłogę bautechową wylewką polerowaną Ultima Baufloor®

Do biura sprzedaży mieszkań wchodzimy ze dworu, często przy niepogodzie, a do niejednego biura wnoszone jest na obuwiu błoto z budowy. Na mokre warunki wylewka Bautech jest przygotowana; może być zmywana wodą i delikatną chemią.

W budownictwie mieszkaniowym obserwujemy zwrot w kierunku nowoczesnej architektury. W Warszawie, wśród dużych deweloperów i spółdzielni nie spotkamy dziś budynków innych, jak z płaskim dachem, z elementami ze szkła, aluminium, drewna na elewacjach. W te klimaty podłoga Ultima wpisuje się wyśmienicie.

 

Masz do czynienia z obrotem nieruchomościami? Rynek pierwotny, a może wtórny? Wyposażasz biuro sprzedaży albo apartamenty pod klucz? Zapraszamy!

 

Zadaj pytanie 

 

PDF Folder posadzek Office Line

Nowoczesne krzesła biurowe, szkło, beton

Szkło, aluminium komponują się z betonową szlifowaną podłogą Ultima Baufloor®. Designerskie wnętrze deweloperskiego biura nieruchomości.

 

Czerwona sofa betonowa, wylewka ozdobna

Do szarości podłogi polerowanej Ultima Baufloor® pasują czerwone, zielone, nawet różnowe meble. Tu: krwiście-czerwona sofa.

 

Designerskie wnętrze biura sprzedaży mieszkań

Designerskie wnętrze. Biura sprzedaży mieszkań - zwykle zlokalizowane w kontenerze przy placu budowy - wykańczane są dziś z duża dbałością o detal. 

 

Makieta osiedla, niski stolik, czerwona kanapa, podłoga betonowa

Niskie meble, oko klienta bliżej podłogi, łatwiej zauważa niejednorodną teksturę Ultimy Baufloor®.

Nowoczesne meble, biurka, posadzka cementowa

Nowoczesne meble z aluminiowymi żaluzjami - nowoczesna posadzka.

 

Fotele obrotowe, polerowany beton, firany

Firany mogą wyglądać atrakcyjnie - w towarzystwie nowoczesnych foteli obrotowych i posadzki polerowanej Ultima Baufloor®

 

Zadaj pytanie

 

Przykładowe realizacje

 

 

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. BAUTECH sp. z o.o., ul. Staszica 25, 05-500 Piaseczno k. Warszawy tel. 22 716-77-91, fax 22 716-77-90 NIP: 522-000-09-96, Regon: 012547108, KRS nr: 0000166495 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS kapitał zakładowy: 51 000 PLN numer rachunku bankowego: PKO BP S.A. 57 1020 1068 0000 1502 0146 4957

Google+ | projekt i wykonanie: agencja interaktywna Intermedium.pl