Bautech Posadki Przemysłowe i Dekoracyjne
Youtube Youtube Pinterest Facebook
Polish (Poland)English (United Kingdom)Russian (CIS)
Strona główna » Łazienka

Mikrocement w Łazience

Mikrocement łazienkowy, papier toaletowy, ręcznik

 

Zastosowanie: łazienki, toalety, prysznice, okolice wanien

 

Technologia: Mikrocement Creativo Baufloor®, wybierz kolor z palety

Powierzchnia: od 1 m2 wzwyż

 

Na narażonych na wilgoć posadzkach i ścianach łazienek sprawdza się doskonale mikrocement Bautech. Nowoczesna łazienka to łazienka bezkaflowa. Jak na foto obok...

Łazienkowy mikrocement Creativo jest dostępny w gamie kolorów, zatem zarówno amatorzy ciemnych łazienek, jak i przeciwnie - świetlistego, pastelowego otoczenia wanny i prysznica, znajdą mikrocement dla siebie. Na fotografii obok podłoga jest w kolorze jasno szarym, a ściana nad muszlą - w nieco ciemniejszym naturalnym szarym. W zastosowaniach łazienkowych warto też wziąć pod uwagę kolor kremowy.

Mikrocement nada łazience minimalistyczny, industrialny klimat i całkiem świeży, niespotykany u innych "look". A to dzięki nieobecności kafli, i ich nieodłącznej, regularnej siatki fug. 

Pomieszczenia mokre - czy to łazienki, czy prysznice, czy toalety, wymagają powłoki nienasiąkającej wodą. Taki jest mikrocement - zasadnicza warstwa mikrobetonowa ma dodatek uszczelniających, zagęszczających polimerów, ale i tak na koniec nakłada sie jeszcze powłokę z bezbarwnego lakieru poliuretanowego BAUPUR 500®, nie pozwalającego wilgoci przenikać w głąb podłogi. To samo dotyczy ścian.

Okolice wanny i prysznica wołają o antypoślizgową nawierzchnię. Mikrocement z utrwaloną "jodełką" ma strukturę antypoślizgową.

 


Wylewka na kafelkiUWAGA! Możliwe jest wylanie mikrocementu Creativo Bauloor® na istniejących kaflach ceramicznych, terakocie. Pomaga w tym grubość mikrocementu - jedynie 2-3 mm.


 

Wykańczasz dom jednorodzinny, segment, loft, apartament, łazienkę w firmie? Jesteśmy producentem mikrocementu. Zapraszamy!

 

Zadaj pytanie

 

Łazienka, podłoga mikrocement

W nowoczesnej, ciemnej łazience zastosowano na posadzce jasny mikrocement. Zobacz kolory mikrobetonu Creativo®.

 

opakowania mikrocement

Opakowania z mikrocementem Creativo® firmy Bautech.

 

Nowoczesna willa, szczyt, drewniana elewacja, bez okapów, zieleń

Do łazienki każdego domu - nie tylko tak minimalistycznego jak na fot. - mikrocement Creativo® pasuje. Ale warto dobrać odpowiedni kolor mikrobetonu

 

Zadaj pytanie

 

Przykładowe realizacje

 

 

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. BAUTECH sp. z o.o., ul. Staszica 25, 05-500 Piaseczno k. Warszawy tel. 22 716-77-91, fax 22 716-77-90 NIP: 522-000-09-96, Regon: 012547108, KRS nr: 0000166495 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS kapitał zakładowy: 51 000 PLN numer rachunku bankowego: PKO BP S.A. 57 1020 1068 0000 1502 0146 4957

Google+ | projekt i wykonanie: agencja interaktywna Intermedium.pl