Bautech Posadki Przemysłowe i Dekoracyjne
Youtube Youtube Pinterest Facebook
Polish (Poland)English (United Kingdom)Russian (CIS)
Strona główna » Salon Adidas

Salon odzieżowy Adidas

Salon odzieżowy Adidas, posadzka betonowa

 

 

Nazwa obiektu: Salon odzieżowy Adidas

 

Technologia: Mikrocement Creativo®, kolor na zamówienie klienta - szary z odcieniem zielonym

Powierzchnia: 300 m2

 

Po 10 latach od otwarcia centrum handlowego, salon Adidas zdecydował się zmienić podłogę na nasz ultracienki beton. Nie byle jaki to "Adidas", bo flagowy i zarazem największy w Polsce i w Złotych Tarasach (przy Dworcu Centralnym) w Warszawie. Na to specjalne zamówienie wyprodukowaliśmy mikrocement Creativo® w specjalnym kolorze: szarości wpadającej w odcień zieleni.

Na remont wnętrza, 3-milimetrowa warstwa mikrocementu pasowała tam znakomicie. Pod nią daliśmy matę szklaną o gramaturze 150 gram zatopioną w żywicy technicznej Baupox® 100 STR, bo stare podłoże było za słabe. Natomiast, jeśli u Ciebie są nawet kafelki, ale odpowiednio stabilne, to mikrocement w Twoim sklepie, można ułożyć na terakocie - bez jej usuwania. 

Mikrocement Creativo® firmy Bautech to beton zwykły - niezwykły. Zwykły, bo wygląda jak beton, czyli nadaje się do industrialnych aranżacji, szczególnie lubianych przez branżę odzieży sportowej. Niezwykły, bo ma fakturę - niby to przypadkiem pozostawione ślady zacierającej podłogę rakli, widoczne na zdjęciach obok, utrwalone lakierem poliuretanowym Baupur 500.

Lakier Baupur 500, którym pokryta jest nasza dekoracyjna posadzka, daje tę dodatkową korzyść, że podłoga jest odporna na intensywne użytkowanie i wodoodporna - można myć ją wodą bądź detergentami, Dodatkowo zastosowaliśmy specjalny dodatek do lakieru poliuretanowego Baupur 500 Hard – który jest przystosowany do obiektów użyteczności publicznej o podwyższonym natężeniu ruchu. Posadzka dekoracyjna Creativo w salonie Adidasa jest codziennie pielęgnowana (myta) specjalnie dydykowanym detergentem Baupur 500 CLEAN – który czyści powierzchnię lakieru i dodatkowo ją zabezpiecza.

Połączenie tych wszystkich produktów daje wysoce wytrzymały system dekoracyjny, który dedykowany jest do najbardziej uczęszczanych miejsc, a salon Adidasa w Złotych Tarasach zalicza się do tej grupy. Odwiedza go rocznie ponad 2 mln klientów.

 

Masz do wykończenia salon odzieżowy w galerii handlowej? Remontujesz lokal handlowy? Zobacz realizacje na dole artykułu. Zapraszamy!

 

Zadaj pytanie 

 

PDF Folder posadzek Commerce Line

Spodnie Adidas, parkiet podłoga beton

Ślady zacierania utrwalone lakierem Baupur 500 w mikrocementowej posadzce Creativo®.

 

Wnętrze salonu Adidas, Złote Tarasy Warszawa

Wnętrze salonu Adidas, Złote Tarasy w Warszawie. Całe 300 m2 wykończone posadzką Creativo®. Słabe podłoże zostało wzmocnione matą szklaną nasączoną żywicą techniczną Baupox® 100 STR.

 

Obuwie sportowe, ściana, industrialna podłoga

Podłoga z mikrocementu jest gustownym dodatkiem dla kolorowego obuwia sportowego umieszczonego na panelach ekspozycyjnych. 

 

 

Obcisła odzież sportowa, sklep Adidas

 

 

Jasnoszara podłoga betonowa, noga sportowca, dres, bieg

Noga sportowca w adidasach i dresie. Jasnoszara podłoga Creativo® doskonale komponuje się ze stojakiem manekina wykończonym parkietem. 

 

 

Dresowe rurki Adidas, plecak. Podłoga beton

Dresowe rurki Adidas, plecak. Widoczne wzór to celowe działanie na podłodze betonowej Creativo® ukazujące jej charakter.

 

 

Bejsbolówki Adidas, wyprzedaż regały

Bejsbolówki Adidas i "Sale". Industrialna w stylu podłoga Creativo® pasuje do najnowszego stylu mebli.

Odzież sportowa, dres, salon odzieżowy, instalacje pod sufitem

Industrialne, pomalowane na czarno instalacje pod sufitem są idealnym kontrastem dla jasnej, zacieranej podłogi. Na jej tle ciekawa ekspozycja dynamicznego manekina w najnowszej kolekcji sportowej Adidas.

 

Zadaj pytanie

 

Przykładowe realizacje

 

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. BAUTECH sp. z o.o., ul. Staszica 25, 05-500 Piaseczno k. Warszawy tel. 22 716-77-91, fax 22 716-77-90 NIP: 522-000-09-96, Regon: 012547108, KRS nr: 0000166495 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS kapitał zakładowy: 51 000 PLN numer rachunku bankowego: PKO BP S.A. 57 1020 1068 0000 1502 0146 4957

Google+ | projekt i wykonanie: agencja interaktywna Intermedium.pl