Bautech Posadki Przemysłowe i Dekoracyjne
Youtube Youtube Pinterest Facebook
Polish (Poland)English (United Kingdom)Russian (CIS)

Mikrocement Wrocław

 

Mikrocement we Wroclawiu

Podłoga mikrobetonowa Creativo Baufloor® - prowadzimy sprzedaż we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku, w gamie barw.

 

Wrocław, mapka PolskiOpakowanie mikrocement

Zestaw mikrobetonu Creativo Baufloor® firmy Bautech

Produkujemy mikrocementy.
Sprzedajemy we Wrocławiu:

 

Regionalny Manager ds. Inwestycji

Piotr Zawistowski

tel. 691 501 401

 

Centrum Obsługi Klienta

Magdalena Szychowska

tel. 22 716 69 54

tel. 22 716 77 91

 

Doradcy techniczni:

Doradztwo w zakresie doboru parametrów konstrukcyjnych płyt posadzkowych (grubość, ilość zbrojenia, parametry użytkowe), optymalizacja rozwiązań posadzkowych oraz dobór systemów wykończeniowych. Wypełnij formularz.

tel. 22 716 69 58

 

 

Co - oprócz mikrocementów - oferujemy klientom z Wrocławia?

  • Doradztwo - podpowiemy, czy mikrocement nadaje się na daną podłogę, ścianę, mebel, w zaleźności od stabilności konkretnego podłoża
  • Dobrą cenę - udzielimy rabat (zależny od wielkości zamówienia)
  • Spróbujemy przeszukać naszą bazę pod kątem wykonawcy z doświadczeniem w mikrcemencie, działającego w woj. dolnośląskim

 

 

Pytania i odpowiedzi

Targi budowlane Tarbud wrocław mikrocement

Stoisko mikrocementów Bautech na targach. Czy pojawimy się na Targach Budownictwa i Kamieniarstwa Tarbud w Hali Stulecia we Wrocławiu?

 

Faktura posadzki mikrocement, mikrobeton

Jodełkowa faktura mikrobetonowej posadzki Creativo Baufloor®. Dostępna jest gama kolorów mikrocementu. Foto z realizacji naszymi materiałami w salonie masażu.

Mikrocement czy mikrobeton?

W Polsce częściej funkcjonuje nazwa mikrocement. Nie sądzimy, by Wrocław, Dolny Śląsk miał tu jakąś specyfikę. Termin mikrobeton jest za to używany w świecie anglosaskim (micro concrete). Człon mikro ma genezę w cienkiej warstwie mikrocementu, a ta jest możliwa dzięki spoistości, którą zawdzięczamy dodatkowi polimerów do zaprawy. 

Czy mikrocement Bautech nadaje się na powierzchnie pionowe?

Tak. Oprócz posadzek, podłóg, które są głównym zastosowaniem, nasz mikrocement jest doskonały do pokrywania ścian i mebli.

Jaką grubość ma mikrocement?

Mikrocement Bautech ma 2-3 mm grubości, na co składa się kilka cieńszych warstw, układanych kolejno. Szczegóły w pdf karcie technicznej. Tak mała grubość jest możliwa dzięki dodatkowi polimerów, które nadają mikrobetonowi odpowiednią spoistość. Warto sobie uświadomić, na jaką grubość rozkłada się zwykły beton - typowa wylewka na styropianie w domu jednorodzinnym ma minimum 5 cm grubości, tradycyjny tynk cementowo wapienny na ścianie - ok. 1 cm. Mikrocement daje więc w porównaniu z tradycyjnymi zaprawami betonowymi spore możliwości w kwestii nie-podnoszenia poziomu zero podłogi, czy aranżacji, wykończenia ściany 18-metrowego mikroapartamentu. Creativo Baufloor® jest więc doskonałą technologią renowacyjną, choć oczywiście do nowowznoszonych budynków nadaje się jak najbardziej. 

Czy można układać mikrobeton na płytkach ceramicznych, płycie OSB, drewnie, płytach gipsowo-kartonowych?

Tak. Jeśli są odpowiednio stabilne. Tolerowana przez mikrocement jest pewna sprężystość płyt OSB na podłodze podniesionej, albo płyt g-k na ścianach. Pylenie starej wylewki betonowej można rozwiązać, rozkładając najpierw warstwę penetrującą naszej żywicy Baupox® 100GP. Więcej w pdf karcie technicznej.

Czy mikrocement można wykonać samemu?

Nie zalecamy tego. Istotnym składnikiem mikrocementu są żywice, które twardnieją przez polimeryzację, wydzielając przy okazji ciepło. Dla osoby, która nie miała do czynienia wcześniej z tym procesem, są to mało intuicyjne zjawiska, wszystko dzieje się szybciej niż przy powszechnie znanych zaprawach opartych na cemencie, parowaniu wody. Należy w bardzo precyzyjnych proporcjach zmieszać żywicę z utwardzaczem. Trudne może się okazać uzyskanie faktury - jodełki, która jest celowa i pożądana przez klientów. Oferujemy klientom z Wrocka przeszukanie naszej bazy wykonawców, pod kątem posadzkarza z Dolnego Śląska, mającego doświadczenie w rozkładaniu mikrobetonu.

Czy faktura jest "obowiązkowa"?

Rekomendujemy fakturę jodełkę lub koliste zacieranie. Można tę fakturę zrobić mniej lub bardziej widoczną. Można i bez faktury, ale po co, skoro ideą mikrocementu jest wprowadzenie do wnętrza industrialnego klimatu?

Jakie kolory są dostępne?

Kilkanaście barw, tu paleta. Najczęściej wykonuje się odcienie szarości.

Jaki jest wiek, nowoczesność technologii mikrocementowej?

Mikrocement czerpie ze spuścizny polimerobetonu, czyli materiału znanego od dawna, używanego m.in. do wyrobu prefabrykatów mających styczność z wodą. Polimerobeton jest bowiem uszczelnionym, nieprzeciekającym betonem. Zastosowania dekoracyjne, szczególnie w Polsce, przy warstwie o małej grubości są nowością. Pojawienie się i rosnącą popularność mikrobetonu wiążemy z trendem w kierunku prostej architektury, surowych wnętrz.

 

Dla kogo mikrocementy Bautech?

Zadzwoń do nas, jeśli jesteś:

  • Inwestorem z Wrocławia - wykańczasz kawalerkę, mieszkanie, segment, biuro
  • Wykonawcą działającym na Dolnym Śląsku - chcesz zarabiać na technologii, której popularność rośnie
  • Architektem, projektantem projektującym dla wrocławian - chcesz dodać do swojego portfela technologii wykończeniowych, które oferujesz wymagającym klientom
 
Zapraszamy! Nasi doradcy techniczni czekają na kontakt.

 

 

Przykładowe realizacje

 

 

Zadaj pytanie

 

 

Streszcznie: wrocław, mikro cement, mikro beton, żywice, nawierzchnie, podłogi, karton-gips, dekoracja, warstwa ozdobna, bliźniak, segment, biuro, lokal na wynajem, producent

 

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. BAUTECH sp. z o.o., ul. Staszica 25, 05-500 Piaseczno k. Warszawy tel. 22 716-77-91, fax 22 716-77-90 NIP: 522-000-09-96, Regon: 012547108, KRS nr: 0000166495 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS kapitał zakładowy: 51 000 PLN numer rachunku bankowego: PKO BP S.A. 57 1020 1068 0000 1502 0146 4957

Google+ | projekt i wykonanie: agencja interaktywna Intermedium.pl